Време: Добро Stadium: Evzena Rosickeho Терен: Добро Round: 22
Referee: Pavel Franek Home Manager: Motti Ivanir Away Manager: Josef Csaplar
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Прага | 18 | 6 | 6 | 55 : 29 | 60 | ||
2 | Сигма Оломоуц Б | 18 | 3 | 9 | 49 : 38 | 57 | ||
3 | Силон Таборско | 13 | 10 | 7 | 41 : 26 | 49 | ||
4 | МФК Висков | 13 | 8 | 9 | 45 : 38 | 47 | ||
5 | МФК Хрудим | 11 | 9 | 10 | 49 : 48 | 42 | ||
6 | Опава | 11 | 7 | 12 | 36 : 36 | 40 | ||
7 | ФК Селиер & Белот Власим | 9 | 13 | 8 | 41 : 43 | 40 | ||
8 | Виктория Жижков | 11 | 6 | 13 | 44 : 51 | 39 | ||
9 | Бърно | 11 | 6 | 13 | 41 : 42 | 39 | ||
10 | Лисен | 9 | 12 | 9 | 34 : 34 | 39 | ||
11 | Спарта Прага Б | 10 | 7 | 13 | 52 : 58 | 37 | ||
12 | СК Простежов | 11 | 4 | 15 | 42 : 52 | 37 | ||
13 | Варнсдорф | 8 | 12 | 10 | 51 : 50 | 36 | ||
14 | Височина Джихлава | 9 | 8 | 13 | 42 : 46 | 35 | ||
15 | ФК Прибрам | 11 | 4 | 15 | 32 : 43 | 35 | ||
16 | Ханацка Славия Кромериз | 6 | 7 | 17 | 33 : 53 | 25 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Силон Таборско | 9 | 5 | 1 | 26 : 9 | 32 | ||
2 | МФК Висков | 9 | 4 | 2 | 28 : 16 | 31 | ||
3 | Дукла Прага | 9 | 3 | 3 | 32 : 19 | 30 | ||
4 | Сигма Оломоуц Б | 9 | 1 | 5 | 22 : 16 | 28 | ||
5 | Опава | 8 | 4 | 3 | 25 : 16 | 28 | ||
6 | МФК Хрудим | 8 | 3 | 4 | 28 : 22 | 27 | ||
7 | Варнсдорф | 6 | 7 | 2 | 33 : 24 | 25 | ||
8 | СК Простежов | 8 | 1 | 6 | 25 : 19 | 25 | ||
9 | Спарта Прага Б | 7 | 3 | 5 | 29 : 22 | 24 | ||
10 | ФК Селиер & Белот Власим | 6 | 5 | 4 | 22 : 20 | 23 | ||
11 | Височина Джихлава | 6 | 5 | 4 | 28 : 21 | 23 | ||
12 | ФК Прибрам | 6 | 4 | 5 | 14 : 14 | 22 | ||
13 | Виктория Жижков | 6 | 4 | 5 | 28 : 27 | 22 | ||
14 | Лисен | 5 | 6 | 4 | 18 : 13 | 21 | ||
15 | Бърно | 5 | 2 | 8 | 17 : 18 | 17 | ||
16 | Ханацка Славия Кромериз | 4 | 4 | 7 | 15 : 21 | 16 |
Promotion Playoffs | |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Прага | 9 | 3 | 3 | 23 : 10 | 30 | ||
2 | Сигма Оломоуц Б | 9 | 2 | 4 | 27 : 22 | 29 | ||
3 | Бърно | 6 | 4 | 5 | 24 : 24 | 22 | ||
4 | Лисен | 4 | 6 | 5 | 16 : 21 | 18 | ||
5 | ФК Селиер & Белот Власим | 3 | 8 | 4 | 19 : 23 | 17 | ||
6 | Виктория Жижков | 5 | 2 | 8 | 16 : 24 | 17 | ||
7 | Силон Таборско | 4 | 5 | 6 | 15 : 17 | 17 | ||
8 | МФК Висков | 4 | 4 | 7 | 17 : 22 | 16 | ||
9 | МФК Хрудим | 3 | 6 | 6 | 21 : 26 | 15 | ||
10 | ФК Прибрам | 5 | 0 | 10 | 18 : 29 | 15 | ||
11 | Спарта Прага Б | 3 | 4 | 8 | 23 : 36 | 13 | ||
12 | СК Простежов | 3 | 3 | 9 | 17 : 33 | 12 | ||
13 | Опава | 3 | 3 | 9 | 11 : 20 | 12 | ||
14 | Височина Джихлава | 3 | 3 | 9 | 14 : 25 | 12 | ||
15 | Варнсдорф | 2 | 5 | 8 | 18 : 26 | 11 | ||
16 | Ханацка Славия Кромериз | 2 | 3 | 10 | 18 : 32 | 9 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |