Чехия - Регионална Лига | 04/29 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сенов | L | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 04/19 16:15 | - | Полянка над Одру v Залом Острава-Забрех | L | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 04/08 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сокол Свинов | W | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 11/27 17:30 | - | Залом Острава-Забрех v Полянка над Одру | L | 2-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/30 17:45 | - | Хавиров v Залом Острава-Забрех | D |
|
|
Чехия - Регионална Лига | 10/16 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Kuncicky | W | 3-2 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/10 18:00 | - | Сокол Бохумин v Залом Острава-Забрех | L | 3-2 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/02 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v СОУ Острава | L | 1-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 04/14 16:15 | - | Полянка над Одру v Залом Острава-Забрех | L | 3-2 | |
Чехия - Регионална Лига | 04/03 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сокол Свинов | L | 1-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 03/27 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Kuncicky | W | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 03/20 17:45 | - | Залом Острава-Забрех v TJ Sokol Stara Bela z.s. | W | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 02/28 19:00 | - | Сокол Бохумин v Залом Острава-Забрех | L | 3-0 | |
Чехия - Регионална Лига | 02/20 17:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сенов | W | 3-0 | |
Чехия - Регионална Лига | 02/13 17:45 | - | Залом Острава-Забрех v VSB B | L | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 01/26 18:15 | - | Сокол Свинов v Залом Острава-Забрех | L | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 11/16 17:30 | - | Кунчички Сполек v Залом Острава-Забрех | W | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 11/14 17:45 | - | Залом Острава-Забрех v Полянка над Одру | L | 1-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/04 16:45 | - | Стара Бела v Залом Острава-Забрех | L | 3-0 | |
Чехия - Регионална Лига | 09/26 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сокол Бохумин | L | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 09/15 17:20 | - | VSB B v Залом Острава-Забрех | L | 3-2 | |
Чехия - Регионална Лига | 05/30 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Сокол Бохумин | L | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 05/16 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v Стара Бела | L | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 05/10 15:40 | - | СОУ Острава v Залом Острава-Забрех | W | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 03/28 16:45 | - | Залом Острава-Забрех v VSB B | W | 3-0 | |
Чехия - Регионална Лига | 11/30 17:45 | - | Стара Бела v Залом Острава-Забрех | L | 3-2 | |
Чехия - Регионална Лига | 11/22 17:30 | - | Залом Острава-Забрех v СОУ Острава | W | 3-1 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/18 16:30 | - | Залом Острава-Забрех v Кунчички Сполек | W | 3-0 | |
Чехия - Регионална Лига | 10/14 17:00 | - | ВСБ-ТУ Острава Б v Залом Острава-Забрех | W | 0-3 | |
Чехия - Регионална Лига | 09/21 16:45 | - | Сенов v Залом Острава-Забрех | L | 3-2 |