11/27 18:00 |
9 |
[7]
Полковице жени
v
Basket Gdynia Women
[9]
|
W |
76-93
|
11/12 16:00 |
8 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Островия Остров Велкополски жени
|
W |
82-68
|
11/05 15:00 |
7 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
MKK Siedlce Women
|
W |
71-59
|
10/29 15:00 |
6 |
Шленза Вроцлав жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
84-48
|
10/23 15:00 |
5 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
УМКС Люблин жени
|
L |
65-71
|
10/19 16:30 |
4 |
Висла жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
72-60
|
10/16 15:00 |
3 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
25 Бидгошч жени
|
L |
59-71
|
10/08 15:00 |
2 |
AZS PWSZ Gorzow Women
v
Basket Gdynia Women
|
L |
71-61
|
10/02 15:00 |
1 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Заглебие Сосновиец жени
|
L |
68-72
|
04/02 18:00 |
3 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Полковице жени
|
L |
68-70
|
03/30 15:45 |
3 |
Полковице жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
64-47
|
03/19 17:00 |
22 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
MKK Siedlce Women
|
W |
88-83
|
03/15 17:30 |
21 |
25 Бидгошч жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
82-67
|
03/09 17:00 |
18 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Заглебие Сосновиец жени
|
W |
71-62
|
03/04 16:00 |
20 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Полковице жени
|
L |
80-90
|
02/28 17:00 |
19 |
УМКС Люблин жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
72-54
|
02/04 17:00 |
17 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Енерга Торун жени
|
W |
76-74
|
01/23 15:00 |
16 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Горзов Велкополски жени
|
W |
69-59
|
01/16 16:00 |
15 |
Шленза Вроцлав жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
71-65
|
01/13 17:00 |
14 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
МУКС Познан жени
|
W |
62-47
|
12/20 17:00 |
13 |
Видзев Лодз жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
W |
59-99
|
12/16 17:00 |
10 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
25 Бидгошч жени
|
L |
54-87
|
12/13 16:00 |
12 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Висла жени
|
W |
87-78
|
12/06 16:00 |
11 |
MKK Siedlce Women
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
W |
77-91
|
11/14 16:45 |
9 |
Полковице жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
L |
59-45
|
11/07 14:30 |
8 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
УМКС Люблин жени
|
W |
69-56
|
10/30 17:00 |
7 |
Заглебие Сосновиец жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
W |
60-66
|
10/24 16:00 |
6 |
Енерга Торун жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
W |
69-78
|
10/17 16:00 |
5 |
Горзов Велкополски жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
|
W |
61-68
|
10/10 17:30 |
4 |
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Шленза Вроцлав жени
|
L |
63-76
|