Футболният отбор на мъжете от Джорджия до 18 години е младежкият национален отбор на Съединените щати по футбол за играчи на възраст под 18 години и е под контрола на Федерацията по футбол на Съединените щати. Екипът се състезава в Световната купа по футбол на ФИФА до 17 години, Континенталния шампионат до 17 години на КОНКАКАФ, Шампионата по футбол за момчета под 18 години на USSF и други турнири за юноши. Екипът на САЩ до 18 години е играл четири пъти на Световното първенство до 17 години и не е спечелил мач. Екипът на САЩ до 18 години е спечелил три пъти шампионата на КОНКАКАФ до 17 години и е завършил като втори два пъти. Екипът на САЩ до 18 години е спечелил Шампионата по футбол за момчета под 18 години на USSF веднъж и е завършил като втори два пъти.